fbpx
Kitas Kinas Kitas Kinas

Ciklo “Video salonas” peržiūra: The Lost Empire (1984)

Vakarietiška kino produkcija sovietiniuose kino teatruose buvo didelė retenybė, todėl, paplitus vaizdo grotuvams, devintojo dešimtmečio viduryje pradėjo masiškai atsidarinėti video salonai. Tai buvo nedidelės salytės „kultūrnamiuose“, klubuose, rūsiuose ar aktų salėse. Jose stovėjo kėdžių eilės, o filmai buvo rodomi per didelį televizorių. „Video salonas“ – tai nostalgija dvelkiantis peržiūrų ciklas, tyrinėjantis VHS kasečių aukso amžių. Taip pat tai duoklė B kategorijos filmų tradicijoms. Renginio metu žiūrovai kviečiami išlaisvinti ir pademonstruoti ilgai slėptus filmų komentavimo talentus, blogą skonį ir abejotinas manieras.

THE LOST EMPIRE
Blondinė superpolicininkė Angel, jos draugė Amerikos indėnė Whitestar ir nusikaltėlė Heather infiltruojasi į slaptą daktaro Sin Do salos fortą, kad išsiaiškintų, kodėl nindzės nužudė Angel brolį. Piktasis daktaras saloje rengia kovos menų turnyrus, o jo pakalikai, norėdami išlikti jaunais, turnyro dalyvius paverčia vergais ir minta jų krauju. Beje, jis siekia užvaldyti pasaulį sujungdamas dviejų senovinių brangakmenių, vadinamų „Avataro akimis“, galias, iš kurių vienas atsiduria Angel rankinėje.
Išvystame policijos susišaudymą su mistinių galių turinčiomis nindzėmis, catfight‘ą moterų kalėjimo kieme, piktąjį burtininką ir jo slaptą fortą saloje, gladiatorišką turnyrą, vorą robotą, didelę piktą gorilą, ir galėtume tęsti toliau… Tačiau siūlome žiūrovams patiems atvykti ir pamatyti, kaip šie elementai susilieja į klasikinę B kategorijos filmų beprotybę.

Veiksmo, nuotykių, JAV, 1984, anglų k. 83 min., N-18

Žymėkis, kad ateisi Facebook’e: Video salonas: The Lost Empire (1984)

BILIETAI
Siekdami, kad renginys būtų kuo labiau prieinamas suteikiame galimybę pasirinkti bilieto kainą pagal savo išgales (nuo 0 iki 4 eur). Neprašysime jokių įrodymų ar dokumentų, tiesiog prašome būti sąžiningais. Pirk renginio vietoje arba čia: https://bit.ly/2Smn7r0

Laikas: kovo 5 d. 19 val.
Vieta: Vitebsko g. 23, Sodas 2123, Vilnius

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga. Daliniai rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

www.kitaskinas.lt
www.letmekoo.lt

Share Post :

More Posts

Parašykite komentarą