fbpx
Kitas Kinas Kitas Kinas

Kalėdinis žiburėlis su filmu Dial Code Santa Claus (1989)

Kauno menininkų namai ir edukacinė platforma Kitas Kinas švenčia dvejų metų draugystę ir tęsia šventinių žiburėlių su kinu tradiciją. Šįkart – dar viena istorija apie Kalėdų Senelį žudiką – „Dial Code Santa Claus“ (rež. René Manzor, 1989 m.).

Ar kada nors pagalvojote, kas gautųsi, jei sujungtume filmus „Rembo“ ir „Vienas namuose“? Tomas yra tipinis 80-ųjų vaikas: jis mėgsta Rembo, kompiuterius, vaidmenų žaidimus ir savo šunį. Kai mama su kolegomis ofise švenčia Kūčias, Tomas ir jo senelis laiką leidžia vieni namuose ir tai puikus metas suirzusiam, iškrypusiam, kraujo ištroškusiam Kalėdų seneliui pro kaminą įsmukti į namus. Tačiau įsibrovėlis netrukus įsitikins, kad nėra nieko aršesnio nei dešimtmetis su visu savo žaislų arsenalu!

Iki šiol prieinamas tik prastuose VHS įrašuose ir tapęs hitu 2018-ųjų Fantastic festivalyje, „Dial Code Santa Claus“ yra didžiulis atradimas. Sukurtas likus metams iki „Vienas namuose“ pasirodymo (kas kelia daug įtarimų, nes siužetas beveik identiškas) yra žymiai labiau stilizuotas ir kruvinesnis.

Rež. René Manzor
Veiksmo, siaubo, trileris, Prancūzija, 1989, prancūzų k., angliški subtitrai, 87 min., N-13

Bilieto kaina – 3 EUR (2 EUR moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems). Bilietus galima įsigyti renginio vietoje ir „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje.

Share Post :

More Posts

Parašykite komentarą