fbpx
Kitas Kinas Kitas Kinas

Mondo Bizarro Film Fest 2020

Platforma Kitas Kinas kviečia į išskirtinio kino peržiūrų maratoną – Mondo Bizarro, kuris vyks rugpjūčio 27 – 30 dienomis Vilniuje ir rugsėjo 2 – 4 Kaune. Mondo Bizarro – tai kultiniam, siaubo ir fantastiniam kinui dedikuotas renginys suteiksiantis erdvę absurdiškiems, provokuojantiems, vaizduotę kaitinantiems ir į užmarštį patekusiems filmams. Remdamasis iš pogrindinių fanų kultūrų iškilusiais kultinio kino principais renginys kvies žiūrovus skaityti tarp eilučių ir domėtis alternatyvia kino istorija, į paviršių kels nepripažintą ar neįprastą kiną ir stums „priimtinos“ kultūros ribas, bei skatins ne stengtis atleisti filmams dėl jų klaidų, bet tas klaidas pamilti.

Šį kartą tyrinėsime Amerikos drive-in kino kultūrą, Afrikos regionų kino fenomenus, bei gilinsimės į kontraversiško lenkų režisieriaus Waleriano Borowczyko kūrybą. Renginys vyks double feature principu, tad kiekvieną renginio dieną rodysime du, vienas kitą papildančius, filmus.

Siekdami, kad peržiūros būtų kuo labiau prieinamos suteikiame galimybę pasirinkti bilieto kainą pagal savo išgales (nuo 0 iki 12 eur). Neprašysime jokių įrodymų ar dokumentų, tiesiog prašome būti sąžiningais. Bilieto kaina skirta vienai dienai (dviems filmams). Galite mokėti ir už vieną filmą, tačiau pilnai patirčiai rekomenduojame žiūrėti abu. Pirkite renginio vietoje arba čia: TIX

PROGRAMA VILNIUJE
PROGRAMA KAUNE

Organizatorius: Kitas Kinas

Draugai: Empty Brain Resort, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, SODAS 2123, Kauno menininkų namai, Ore.lt

Vieta: SODAS 2123, Vitebsko g. 23, Vilnius

Iliustracija: Eglė Simonavičiūtė

Renginio rėmėjai: ŽIŪROVAI

Filmai bus rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais

Informacija: info@kitaskinas.lt +37062946929

Share Post :

More Posts

Parašykite komentarą